Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valami fotós szakközép iskolát...

Valami fotós szakközép iskolát vagy gimnáziumot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
ha igen megköszönném:D

2013. márc. 6. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A fotográfus képzés itthon főleg érettségire épülő képzések formájában valósul meg (akár közép, akár felsőfokon) szóval a középiskola nagyjából mindegy. Arra viszont számíts, hogy ez is egy szakma, amit évekig tanulni kell, amibe elképesztő mennyiségű munkát és időt kell fektetni, hogy bármi is megtérüljön belőle, nem beszélve persze a felszerelésről, ami (ha lelkiismeretes vagy és nem vállalsz felkészületlenül pénzért, feketén munkát) 1-5M Ft-ot is felemészthet és amíg nem költöttél el rá 1-1.5M Ft-ot addig egy fillér sem térül majd meg belőle. Meggazdagodni ebből nem lehet, normálisan megélni is csak nehezen és csak keveseknek. (Részben azért mert sokan "másodállásként" csinálják, mert "csak meg kell nyomni a gombot".)
2013. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
média pl van a Telekiben ,Leöveyben,Vörösmartyban,Szent Lászlóban:)
2013. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Első válaszoló, ez nem egészen így van :).Nem 1-5 millió forintot emészthet fel, max. 400-500 ezret, ami persze, sok de mégis jobb...a másik.:itthonis, igenis meg lehet belőle élni, esküvői fotós, természetfotós stb...ezek betegre keresik magukat.Amásodállású fotósokról:NEM CSAK ABBÓL ÁLL, hogy meg kell nyomni a gombot.Jó pozícióba kell állítani a kamerát, figyelni kell a fényt, a kontrasztot, a zársebességet, és még sok minden mást, de igen, nagyon is meg lehet belőle élni.;)
2013. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem OKJ-s, de ha gyakorlati tudást és nem csak egy papírt akarsz szerezni és érdekel az esküvő fotózás világa, akkor nagyon ajánlom az UGEF-et (Új Generációs Esküvői Fotográfus képzés) : [link]
2017. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát én most hetedikes vagyok és én nekem is e körül jár az agyam van egy suli Budapesten ,Képző és Iparművészeti Szakgimnázium és Kollégium. Én ezt találtam jónak tűnik jó sok szak van köztük grafikus is és fotógrafikus. Ajánlom figyelmedbe azt a sulit jó nagy a választék a szakmák között.
2018. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3: Most nézem csak. Nekem akarod megmagyarázni? Ebből élek. Nem azt írtam, hogy nem lehet, csak, hogy nehéz és az oda vezető úg is rögös. Egyébként úgy keresek kicsivel átlag alatt, hogy negyedmillió forintos átlagáron fotózom esküvöket. Ennyiért pedig nehéz szolgáltatást értékesíteni, elég jónak kell lenni hozzá. Ez viszont elég messze van a betegre kereséstől. Emellett pedig nem értetted meg amit írtam. Azt írtam azért iS nehéz ebből megélni mert sokan tolják másodàllásként mert sokan azt hiszik elég megnyomni a gombot. Az általad említett összegért mellesleg egy profiknak szánt fényképezögépvázat nem kapsz objektív nélkül. Most készülök ráönteni a felszerelésemre kb. 3M Ft-ot, úgy, hogy már van egy igenjó alapom. :)
2018. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!