Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megjelöltem egy középiskolát...

Megjelöltem egy középiskolát 3. helyen. Holnap lesz a szóbeli. Mi lesz ha nem megyek el?

Figyelt kérdés
Biztos hogy nem ebbe az iskolába megyek, mert amit 1. helyen jelöltem meg, oda már fel is vettek. Szerintetek elmenjek szóbelizni? Több óráig tartana, mert művészeti suli. Meg vinni kell otthon készített rajzokat, ami nekem nincs.

2013. márc. 4. 20:21
 1/5 anonim válasza:
szerintem szó nélkül ne hagyjad csak ott. barátnőm sem ment el erőnléti felvételire, és jól le lett cseszve, még itt az iskolánkba is kereste a középiskola, hogy miért nem jelent meg. egyrészt azért nem javaslom, hogy szó nélkül otthon maradj mivel így a saját iskoládat járatod le+ magadat. szóval mindenképp hívjad fel a szüleiddel az iskolát, hogy elnézést nem mész vagy valami:)
2013. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érvénytelen lesz az a

a felvételid

2013. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szólj be a másik suliba,h

nem meséz(ne várjanak)

2013. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mentél be(?)
2013. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem, de úgyvolt hogy reggel telefonálunk hogy nem megyek be, csak nemtudtuk megnézni a telefonszámot, ezért fel sem lett hívva.
2013. márc. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!