Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu? Jött nekem egy...

Felvi.hu? Jött nekem egy e-mail a felvi.hu-ról, de nem azt az azonosítót írják benne, amit regisztrációkor kaptam. Azt is írják, hogy:

Figyelt kérdés

"Kérjük, hogy jelen értesítésünkben szereplő felvételi azonosító számot feltétlenül ellenőrizze, hiszen ha több regisztráció alatt párhuzamosan is kitöltött űrlapokat, akkor elképzelhető, hogy ezt az üzenetet nem az utoljára kitöltött e-felvételi jelentkezés miatt kapja."


Én nem töltöttem ki semmi mást, csak egyetlen felvételihez szükséges regisztrációt. A múlt évi regisztrációmhoz hozzá sem nyúltam, mivel újat kellett csináltatni.


A másik kérdésem, hogy mi ez a hitelesítés az ügyfélkapu, vagy postai levéllel?

Múlt évben nem kellett semmit hitelesíteni. Akkor ez mi?



2013. márc. 3. 09:31
 1/6 reptoid ***** válasza:

Az első résszel kapcsolatban mi is a kérdésed?

Kaptál egy azonosító számot. Tavaly is kaptál egyet...


Hitelesítened akkor kell, ha nem levélben, hanem e-felvin jelentkeztél. Ennek 2 útja van: vagy ügyfélkapun keresztül, vagy postán elküldesz nekik egy hitelesítő levelet. Erre azért van szükség, mert ha e-felvin jelentkezel, semmit nem írsz alá. Az ügyfélkapu egy országosan elterjedt, hivatalosan elfogadott netes aláírás is töbek között, a postai levelet gondolom, nem kell magyarázni, azon rajta lesz az alaírásod.

2013. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A levélben kapottnak egyeznie kellene a felvi.hu-n jelzettel nem?
2013. márc. 3. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:

:O én még semmilyen mailt nem kaptam!


ja és tavaly is kellett hitelesíteni.... Egyébként minden le volt írva a felvételi felületen. márc 11-ig tudod hitelesíteni a jelentkezésed!

2013. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem volt semmilyen ügyfélkapum, tavaly sem küldtem be semmilyen levelet. Mégis meg volt. Idén újra érettségizem, de akkor muszáj lesz elmenni az okmányirodába.
2013. márc. 3. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
miért? nem vagy képes kinyomtatni 3 oldalt, és feladni postán? ennyi a teendőd. és tavaly felvételizett tesóm, és igenis volt hitelesítés.
2013. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 reptoid ***** válasza:
Tavaly hogy jelentkeztél? Papíron?
2013. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!