Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb színészképző középiskola, és mennyiért?

Figyelt kérdés

Színésznő szeretnék lenni és mivel már 7.-es vagyok elkéne döntenem hova is menjek, a színészi páját választottam, mert ha nem is tudnám mi legyek akkor is színésznőként "kipróbálhatom" illetve eljáttszhatnék akármit ha olyan jó lennék, ezért is keresem a legjobbat!

12/L


2009. szept. 10. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hogy a legjobb melyik, azt nem tudom, de a Vörösmarty az nagyon jó. viszont jól gondold meg, mert onnan már nem sok lehetőséged van, mivel mást már csak minimálisan tanítanak (legalábbis nekem ezt mondta az egyik ott tanító tanár, amikor voltam felvételizni)
2009. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. szept. 10. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
páLYát
2009. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi! Pedig tudom h hogy kell írni csak mivel anyám siettetett ezért hát néha elrontom a dolgokat, de tévedni emberi dolog!:)
2009. szept. 15. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!