Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MOME szakmai alkalmassági,...

MOME szakmai alkalmassági, gyakorlati vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Előttem a továbbtanulás és arra gondoltam, hogy a MOME felsőoktatási intézmény animáció, építőművészet és formatervezés szakát jelölöm meg, és a bejutáshoz szükség van szakmai alkalmassági és gyakorlati vizsgára. Kerestem már minden oldalon, hogy miből áll ez, de nem találtam semmi konkrétumot ezzel kapcsolatban. Kérlek, segítsetek! Nem tudom mi az alkalmassági vizsga anyaga!

2013. febr. 21. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is MOME-ra akarok menni! Na ugye az alkalmassági vizsga az április 2-6 között lesz. Március 1.-ig kell feltenniük a honlapra, hogy pontosan mit is kérnek, szóval nyugi. Csak így nagyjából van meghatározva hogy mik kellenek. [link] ha itt rákattintasz a szakra, akkor majd ki fogja írni majdnem pontosan a követelményeket. Sok sikert neked is!
2013. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót! :) Szorítok én is neked, talán csoporttársak leszünk! Legyen így! ;)
2013. febr. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!