Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tites érettségivel valószínű...

Tites érettségivel valószínű hogy meg tudom állni a helyem fősulin egyetemen?

Figyelt kérdés
A titben elég gyenge a tanítás és ha hírtelen nagyon sokat kell meg egyedül kell csinálnom mindent azt meg tudnám csinálni?(tanulási nehézségeim vannak:diszkalkulia de ez nem azt jelenti hogy nem tudom megtanulni csak sok időbe telik mire tudom).Van esély rá?
2009. szept. 8. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "tit" ? És milyen egyetemre akarsz menni?
2009. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát a tit az egy iskola és hallottam olyat hogy gyenge meg nem mindehol fogadják el.Pszichológiára akarok menni vagy pedig tanárnak.
2009. szept. 11. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
De milyen iskola, hol van? Ha érettségit ad, akkor tök mindegy, hogy milyen gyenge, mert csak a pontszám számít. De ha olyan gyenge, akkor mért nem mész át másik iskolába?
2009. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kaposváron van.És azért nem megyek mert nekem már megvan a 9-10.Átmenni csak gimibe tudnék ami ad is érettségit,itt meg megvan 2 év alatt.
2009. szept. 16. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre csinálj sok érettségi feladatot, hogy jól sikerüljön az érettségid. Ha már benn vagy egy főiskolán, onnan nagyjából ágyuval se lehet kirobbantani. Legfeljebb nem olyan szakra mész, ahol számolni kell.
2009. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!