Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu Személyiség tesztek...

Felvi.hu Személyiség tesztek eredményei?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem az érdeklődési irány és személyes kompetenciák teszteket a felvin ha már ott voltam, mert mester képzésre készülök jelentkezni. Kijött hogy milyen szakok és foglalkozások passzolnak hozzám leginkább az érdeklődési köröm és kompetenciák alapján. Na hát itt nem látom az amiből az alapszakot végeztem :) gazdasági diplomám van marketing speccel, értelemszerűen most marketing mesterképzésre jelentkezem. Viszont főként orvos, bölcsész eredményeket kaptam. Bennetek keltene ez rossz érzéseket afelől hogy jó vágányon van-e az életetek?

2013. febr. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele egyáltalán. Én is töltöttem már ki a felvin jó pár ilyen tesztet, de nem sok értelme volt :)
2013. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem az ilyen tesztek általában jól találnak el :D De ha már van Bsc-d és Msc-re akarsz menni akkor sztem már tudod/tudhatod/tudhatnád h mi érdekel, szal nem hiszem sok értelme van megcsinálni a teszteket.
2013. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!