Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan oldjátok meg az egyetem...

Hogyan oldjátok meg az egyetemet és egy szakma tanulását egyszerre?

Figyelt kérdés

Mint sok mindenki idén kezdek kommunikáció és médiatudomány szakon, azért mert érdekel, de tisztában vagyok vele hogy nem fogok vele sok mindent elérni ha nem emelkedek ki vele a tömegből. Mellette szeretnék csinálni egy felsőfokú szakmát is. Sokan azt mondják könnyű a szakom, így azon gondolkodtam hogy ha van lehetőségem akkor levelezőn folytatnám,nappal pedig járnék az OKJ-s képzésre. Gondolkodtam azon hogy végzek mellette egy másik alapszakot is, de úgy tudom azt már fizetősen kellene végeznem ez igaz? Hallottam valami 2010-es új szabályról, de nem tudom pontosan mit is takar.


Azoktól érdeklődök akik nem egy szakra járnak egyszerre - többre, vagy szakmát tanulnak mellette. Mit tanultok, hogyan tudjátok összeegyeztetni a kettőt?


2009. szept. 5. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én orosz szakos vagyok és mellette jártam kevés ideig idegenvezető képzésre. Ez így elég nehéz volt, mert egyetemre önmagában sokat kellett tanulni, úgyhogy most vagyok utolsó éves és jövőre folytatom az idegenképzést. De a kommunikáció- és médiatudomány tényleg enm nehéz szak, azt tedd inkább levelezőre és az OKJ-t nappalira, szerintem sikerülhet.
2009. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!