Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől iskolaváltás?...

Szeptembertől iskolaváltás? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, nyelvi előkészitőre járok budapesten egy szakközépiskolában, de nem tetszik, keményebben szeretném tanulni az angol nyelvet, de itt nem lehet, és jobb közösséget is szeretnék, 4-es az átlagom, tudtok ajánlani egy iskolát?
2013. jan. 13. 16:08
 1/3 anonim válasza:
nem ismerem a budapesti sulikat, de viszont ha komolyabban akarod tanulni az angolt akkor komolyabb lesz a suli és minden tantàrgy nehezebb. van még idõd, gondold meg biztosan szeretnéd-e. én is sulit vàltottam 9.ben egy gyenge gimiben rajzos voltam most meg 10.ben erõsebb suliban matekra jàrok. nagy vàltàs volt és a majdnem kitûnõm (csak egy 4es volt) ùgy lement hogy most tele vagyok 3assal néhàny 4es és egy 5ös. nagyon romlottam, de nekem nagyon megérte, jól döntöttem :) viszont különbözeti vizsgàt kell tenned hogy bebizonyítsd tudod azt amit azok akik 9.ben oda jàrtak. nekem nagyon könnyû volt de egész nyàron tanultam. neked nyìlván nem kellene annyit mert angol mindkettõ de az erõsebb suliban biztos többet tudnak. ha felàldozod a stabil 4esed és tényleg szeretnéd keress valami jó sulit és vàgj bele :) leírtam amin én mentem àt hogy tudd mibe vàgsz bele
2013. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szent benedeket nagyon tudom ajánlani, a XI. kerületben van. Családias, nagyon jó a légkör, a két tannyelvű résznek nagyon jó a szinvonala, van lehetőség anyanyelviekkel gyakorolni. A suli vallásos, de nem csak azok járnak oda... bár mise van az órarendben, és nem lehet túl szemérmetlenül öltözködni, de ez csak az ember javára válik.
2013. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget:) még átgondolom:)
2013. jan. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!