Kölcsey vagy Xantus?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb gimnázum??
2013. jan. 13. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Osztálytól függ... Én francia kéttannyelvűs vagyok a Kölcseyben és elég színvonalas,viszont a többi osztály... a Xantus meg fizetős úgyhogy gondolom a hülyéket is felveszik...
2013. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

?????


Még hogy a Xantusba a hülyéket is felveszik?! Most jót nevettem! Persze, a Xantusba, ahol a kitűnők között válogatnak...


Mesélnél légyszíves a Kölcsey francia kéttannyelvű tagozatáról? Az érdekelne, milyen ott a közösségi élet.

2013. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A volt sulimból ment a Xantusba egy gyerek és nem volt túlzottan észkombájn...

De elmondom hogy az nem nagy cucchogy válogatnak a kitűnők között ugyanis van központi felvételi... ha azt nagyon elbasztad akkor baszhatod hogy kitűnő vagy... (én is az voltam mondjuk ha nem is lett túl rózsás de azért annyira szar se... hát az én osztályom elég szar de vannak tűrhetők. Programog meg szinte egyáltalán nincsenek...

2013. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Xántusos vagyok. Szeretek idejárni. Az idegennyelvű oktatás nagyon jó. Másodnyelvből is összehozható egy emelt szintű érettségi, ha tanulsz. Nyelvek szempontjából mindenképpen jól jársz.

Ha minden jól megy, úgy hagyom el a Xántust, hogy lesz egy felsőfokú angolom, és egy középfokú franciám.

Kölcsey francia része biztosan jó, de azzal számolj, hogy a francia egy borzasztóan nehéz nyelv. (Aztán lehet hogy csak nekem gyűlik meg vele néha a bajom)


Én néha kimondottan szeretem ezt a nyelvet, és néha a pokolba kívánom. Én is megjelöltem a Kölcseyt annó, de nagyon örülök, hogy a Xántusba jöttem, mert 5 évig franciát emelt szinten biztosan nem tudtam volna tanulni.

2013. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Közösségi életről a Xántusban annyit, hogy van :

-Mutasd Meg Magad tehetség kutató (felléphetünk énekkel, színdarabbal, paródiával, bármivel)

- Xantus Atlétikai Bajnokság (ez a Margit-szigeten zajlik)

- Végzősök bálja

- A szalagavató a Syma csarnokban van, ami jó helyen van és nagy.

- osztálykirándulások alkalmával Magyarországot teljesen bejártuk.

- Van Musical Társulat(előadásokat tartanak, és nagyon jó a hangulata a társaságnak, és sokan tagjai)

- Karácsonyi ünnepen is jó programokat szerveznek az osztályok


Most hirtelen több nem jut eszembe, de elég jó programok szoktak lenni.

2013. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!