Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági és vidékfejlesztési...

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki szakon tanuló, segítségét szeretném kérni?

Figyelt kérdés

Csak az válaszoljon, aki ide jár, vagy elvégezte, vagy aki valós dolgokat tudd.Köszönöm.

Az lenne a kérdésem hogy Megéri-e, ezt tanulni,Mennyire nehéz ? ellehet vele helyezkedni??

Tudnátok mesélni erről a szakról, bármit.

Bizonytalan vagyok hogy megjelöljem-e, érdekel, csak nem szeretném megbánni.



2013. jan. 10. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én most fejeztem be decemberben a SZIE-n. Kellemes 4 év volt. A szak nem vészes, nagyon sokrétegű. Agrárnak van jelölve, de inkább gazdasági szak, rengeteg településfejlesztéses, vidékfejlesztős dologgal. Vannak felesleges tantárgyak, de elenyészőek. Elég sok irányba el tudsz vele menni ha végzel vele, mert érteni fogsz a gazdasághoz, pénzügyhöz, önkormányzatis dolgokhoz. Én megszereztem mellette a pályázatírói oklevelet is, plusz lehetsz szaktanácsadó is. Elhelyezkedni ellehet, ha komolyan veszed ezt a szakmát. A vállalati szférában, valamint a közigazgatásban, mezőgazdaságban is keresik az itt végzetteket:) Én bátran ajánlom.
2013. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!