Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor mi van a keretszámo...

Most akkor mi van a keretszámokkal?

Figyelt kérdés

ugye felvin már lehet látni, hogy mi fog indulni, és mi az irányszám. hiába kattintok arra, hogy állami, az irányszámhoz fel van tüntetve, hogy "A szakra az irányszám és a minimális létszám a következő finanszirozási formákkal együttesen van megadva: önköltséges".


Ez az irányszám ugyanannyi, mint az előző években, de most így akkor ebből semmire sem lehet következtetni, ugye?


2013. jan. 5. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, és persze nincs rajta a nem támogatottak listáján.
2013. jan. 5. 15:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetemenként és szakonként adták meg hogy hány hallgatót vehetnek fel
2013. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az rendben van, ezt tudom értelmezni. de akkor nem is fog kiderülni, hogy állami támogatással hányat vesznek fel adott szakra?
2013. jan. 5. 16:47
 4/5 anonim válasza:

www.felvi.hu

Keres rá a szakodra... meg lesz adva, hogy pontosan hány főt vesznek fel államira :)

2013. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lehet én vagyok a vak, de pont onnan másoltam be az idézetet. rámentem az induló szakra A-N-A formában, és ez fogad:


......


Képz. szint: Alapképzés

Munkarend.: Nappali

Fin. forma: Állami ösztöndíjas

Képzési idő (félév): 6

Önköltség (félév): támogatott


A szakra az irányszám és a minimális létszám a következő finanszirozási formákkal együttesen van megadva: önköltséges

Irányszám: 160

Minimális létszám: 15


Ez a szak önköltséges formában is indul.


Általános szakleírás


.....

2013. jan. 5. 18:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!