Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell az egyetemre...

Hogyan kell az egyetemre jelentkezni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és fogalmam sincs, hogy mit hogyan. Nem értem, hogy egyáltalán ezeket az információkat honnan kellene tudnom. Az emberek tök természetesnek veszik, hogy tudunk mindent és el is várják, hogy tudjunk! Ha a suliba kérdeztem volna ezt meg akkor rendesen hülyének néztek volna.. Tudom azt, hogy van online jelentkezés, ami állítólag egyenértékű a hagyományos papírossal. Engem ez az utóbbi érdekelne. Honnan lehet ezt a jelentkezési lapot megszerezni? Mikor és kinek kell befizetni azt a bizonyos 9000Ft-os alapjelentkezési díjat, ami elvileg 3 egyetemre való jelentkezést biztosít..

Köszönöm szépen a választ!


2013. jan. 5. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezd el böngészni, és nem lesz kérdésed: [link]
2013. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
többször is néztem már ezt az oldalt (felvi.hu), de erre a válaszomra kérdést még nem kaptam. Mármint arra, hogy honnan lehet ezt a jelentkezési lapot megszerezni, igényelni, kikérni..?
2013. jan. 5. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

postán kérsz lapot valami 9000 Ft volt régebben, talán most is annyi. azzal be jelölsz 3 helyet és meg vagy. előtte lapozd át a továbbtanulással kapcsolatos könyvet (iskolákról). ami érdekel és úgy érzed meg van/lesz rá a pontod írd be a jelentkezési lapra. aztán el kell postázni.


amúgy lehetett régen ezt online is nyomatni... a felvi.hu-n, de ennek ne legyél már lusta és olvass utána

2013. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!