Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakot/egytemet ajánlan...

Milyen szakot/egytemet ajánlanátok amire van kereset mind külföldön, mind belföldön?

Figyelt kérdés
Biológiát tanulok emelt szinten a többi tárgy mellékes, de fizikából is jó vagyok. Úgy 350-380 pontig gondoltam az egyetemeket. Gondoltam építőmérnökre, de döglődik az építő iparunk úgyhogy ezt elvetettem. Utána olvastam több mérnök karnak és hát eléggé lehangoló eredményre jutottam. Informatikához értek, de már nem tanulom úgyhogy az kilőve. Nem akarok feleslegesen vért ízzadni, hogy egyetem után amúgy se találjak az elvégzett szakmán belüli munkát. Kritérium, hogy azért legyen megfelelő a fizetés.

2013. jan. 1. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert lehangoloak a mernoki szakok?
2013. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan nem a szakok a lehangolóak hanem amit olvastam róluk, hogy Mo.-n sok mérnök típus egyáltalán nem keresett.
2013. jan. 1. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj gépésznek, az keresett. Én is annak tanulok. Mókás szak nagyon.
2013. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mazsola88 válasza:

Szia


Én a villamosmérnöki szakot tudom ajánlani az nagyon keresett én is azt tanulok, habár eléggé húzós de meglehet csinálni amm ha felmész netre és beírod hogy álláskeresés akkor ott megnézheted szakmákon belül hogy mennyit keresnek.

2013. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!