Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre is ingyenes marad az...

Jövőre is ingyenes marad az első OKJ-s képzés 21 éves korig? + Van itt olyan aki OKJ szakmával képes volt elhelyezkedni? Csak kíváncsiságból!

Figyelt kérdés
Valamint azt nem értem még teljesen hogy ezt a 21 éves korhatárt úgy kell érteni hogyha eddig elkezded akkor ingyenes vagy amint ezt betöltöd onnantól fizetned kell érte mondjuk ha a képzés közepén történik meg ez.
2012. dec. 18. 02:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 2. OKJ-s képzésemre járok, mindkettőre fizetnem kellett, pedig 20 vagyok. Nézz utána, mert lehet hogy nem mindegyiknél érvényes, de az is lehet, hogy én voltam tájékozatlan.
2012. dec. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csajom most töltötte a 21-et és ingyen van okj-én.

Mondjuk attól is függ, h nappali vagy esti.

2012. dec. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iskolarendszerű (csak)-
2017. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!