Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pótvizsgámon engedélyezett...

A pótvizsgámon engedélyezett bármilyen függvénytáblázat használata! Nekem olyan könyvem van, hogy "Négyjegyű függvénytáblázatok, összefüggések és adatok". Akkor ezt most használhatom?

Figyelt kérdés

Szekciókra van osztva, pl.: Matematika, Informatika, Fizika, stb..


Attól félek, hogy bele fog kötni a tanár (ugyanis nem vagyok a kedvence), ezért szeretnék, valami nyilatkozatot, vagy internetes cikket, ami igazolja, hogy használhatom!

(Tudom, hogy rá van írva a lapomra, hogy használhatom, de ha ez neki nem lenne elég.)


Kérlek, ha csak olyan hozzászólásod lenne, hogy milyen balf@sz vagyok, hogy megbuktam, ne írj! Tisztában vagyok vele! : )


2009. aug. 22. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz, nyugodtan használhatod. Év közben nem ezt használtátok? Azt vidd magaddal, amit órákon is szoktatok. Bár ha megbuktál nem sűrűn lehetett a kezedben, de vedd elő és használd nyugodtan. Sok sikert a vizsgához!
2009. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem köthet bele, ha mégis beleköt, szólj az igazgatónak. De hidd el, nem fog belekötni. :)
2009. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem használtuk órákon, azért nem is tudom, hogy a vizsgán milyen a követelmény! Ami van, ezt egy fizika tanártól kértem kölcsön, aki felkészített a vizsgára!
2009. aug. 22. 22:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg jövőre hasonló cipőben járna mint én, és rákeresne az ilyen kérdésekre, azoknak írom, hogy sikerült írnom a függvénytáblázat, és 1 hónap felkészüléssel egy 78%-os 4-es dolgozatot. Függvénytáblázat rengeteget segített.
2009. nov. 4. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!