Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem a középiskolásoknak...

Nem a középiskolásoknak kellene nagyobb többségben tüntetniük a keretszámok csökkentése miatt?

Figyelt kérdés
Miért tüntetnek az egyetemisták is ?
2012. dec. 13. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk lehet vki nem csak egy Bsc diplomát akar. vagy épp felsőfokú szakképzésen van és jövőre akar jelentkezni alap képzésre. vagy Bsc után Msc-t is akar csinálni. vagy csak simán azért mert az egyetemét így a csőd fogja fenyegetni és nem akarja h bezárják. de az sem kizárt h van bennük egy kis együttérzés a középiskolások/gimnazisták iránt. és ez becsületre méltó dolog!
2012. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma volt középiskolásoknak a tüntetése, és hétfőn is lesz. Egyetemisták meg már jobban belelátnak talán, érettebb a gondolkodásuk, és ezért megtehetik, hogy tüntetnek, míg a szülők közül nem mindenki tud kimenni a gyereke miatt tüntetni, főleg ilyen hidegben.
2012. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 középiskolás jó barátnőm van, abból csak 2 végzős, tehát a másik kettőt még jobban megszopathatják. Úgyhogy bennem együttérzés is van...

398 ponton volt, amit nem mondanék kevésnek - bár soknak se -, nyelvvizsgám, kitűnő érettségim, mégse jutottam volna be sehova, ha 2013-ban mennék... Ilyen keretszámok mellett kétlem, hogy 400 pont elég lesz bárhova is. Ráadásul gyűlölöm a szakomat, újra szeretnék felvételizni, ahhoz marha jó matek szintemelő kellene...

Ráadásul ha maradok ott, ahol vagyok, akkor is... bezárás fogja fenyegetni a karomat, ide senki se fog jönni diákhitel ellenében...

Ezek az én vonatkozásaim.


Én egyéb okok miatt nem tüntethetek, abból baj lenne... De ha lehetne, megtenném....

2012. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így már értem. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. dec. 14. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!