Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon egyetemről mi a vélemén...

Pannon egyetemről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Jó/rossz, színvonalas?

Főleg a vegyészmérnöki kar érdekel :)


2012. dec. 4. 17:58
 1/8 Silber ***** válasza:
Nincs olyan, hogy vegyészmérnöki kar. Olyan létezik, hogy Mérnöki kar, azon belül pedig a vegyészmérnök szak. Annó elég sokat írtam erről, kerestesd meg a keresőben.
2012. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég romosak az épületek, idegbetegek a tanárok, de a társaság sokak szetint elég jó.
2012. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Silber ***** válasza:
Az alsó kampusz maradék épületeinek felújítása tavasszal kezdődik.
2012. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ott próbálkoztam először, de első félév után feladtam és átmentem máshova kémia szakra. igazából nem is tudom mit mondjak róla. az eleje nagyon szivatós, gyakran inkorrektek a tanárok, de ha elvégzed, akkor tényleg sokra viheted.
2012. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az alsó kampusz maradék épületeinek felújítása tavasszal kezdődik."

Az alsó kampusz felújítása már tíz éve megkezdődött, csak valahogy a rektori iroda felújításánál tovább nem jutottak.

Ja, az aula bejárati lépcsőjét már villannyal fűtik. Nesze neked "environment"!

2012. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Silber ***** válasza:
Direkt átcsoportosították idén a laborok időpontját a tavaszi félévről az őszire, mert a felújítás miatt nem lesznek használhatóak. Hidd el, elindul.
2012. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Silber!

Kezd tetszeni a dolog. Arról mit hallottál, a gyépésmérnök szakon lesz-e más szakirány mint a téglagyártó (szilikátipari)?

Lehet hogy oda jelentkezek februárban.

2012. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Silber ***** válasza:
Gépészmérnökin van mechatronika szakirány is.
2012. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!