Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció és média szakon...

Kommunikáció és média szakon BKF vagy BGF a jobb oktatás és tananyag szerint? Illetve egy OKJ-s is jó lehet u. ezen iskolákban?

Figyelt kérdés
most vagyok végzős a gimnáziumban és az államik megszüntetésével eléggé megnehezítették a döntést, megéri a BKF alapszak 270ezret félévente? vagy a 150/f.é-es okjs is jó?

2012. dec. 4. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szar mindkettő, válassz normális szakot, vagy menj szakmunkásnak, abból elég nagy hiány van.
2012. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

BKF nem nehéz suli, könnyen elvégezhető, de ha végzel nagyon nehezen vagy sehogy nem tudsz elhelyezkedni.


Okjt max vendéglátóst ajánlok, abban van lehetőség, vendéglátáshoz amúgy se kell nagy tudás ,csak egy papír meg megjelenés, hogy felvegyenek.


BGF nehezebb sokkal, de ha ott végzel egész jó esélyek vannak elhelyezkedés szempontjából, BGFből is inkább PSZF a többi elég töltelék, de ha már mindenképp kommunikáció akkor is inkább BGF mint BKF.

2012. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a BKF-en végeztem és csak ajánlani tudom. Az viszont biztos, hogy ha ellébecolod a főiskolai éveket, akkor biztosan nem fogsz tudni elhelyezkedni. Nyomulni kell már a tanulmányok alatt, minden plusz lehetőséget kihasználni, szakmai gyakorlatra menni, dolgozni, kapcsolatot építeni, a BKF ebben nagyon jó, és megadja a segítséget és a kezdő lökést, csak ki kell használnod.

De ha bizonytalan vagy, menj el nyílt napra mindkét intézménybe, és szerezz saját benyomásokat, beszélgess és kérdezz, és úgy már könnyebb lesz dönteni.

[link]

2012. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. egyáltalán nem akarom ellébecolni, mert ennyi pénzért nem bulizni meg láblógatni akarok, ezért is kérdeztem, mert olvastam más kérdezőknél h a BKF-en gyenge a tanítás
2012. dec. 6. 17:30
 5/7 A kérdező kommentje:
és a ZSKF az jó? mert az oldalukon leírtak tetszenek, elég erősnek tűnik és a kapcsolati rendszerüket nagyon hangsúlyozzák, de kb még sehol se hallottam rólak meg senkitől se
2012. dec. 6. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire aktuális, de ZSKF-t NEEEEEEEE.
2013. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zskf-ről nem véletlenül nem hallottál...:DA kettő közül a BGF-el sokkal nagyobb esélyeid lesznek.
2013. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!