Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha otthagyom a főiskolát,...

Ha otthagyom a főiskolát, fizetnem kell?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem el a főiskolát, a hallgató szerződést viszont nem engedték elolvasni, mondván majd úgyis kapok belőle egy másolatot.

Most sokkolt a hír, miszerint ha az alap képzési idő 1,5szeresén belül nem végzem el az iskolát, akkor az ösztöndíj felét ki kell fizetnem.

Ez igaz akkor is, ha abbahagyom? (Tehát mondjuk most félévkor kiiratkozom)

Sajnos nagyon nehéz nekem ez a suli, az hiszem rosszul döntöttem..

Kérem valaki segítsen!



2012. nov. 30. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, vissza kell fizetned.
2012. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ez rohadt jó, már bocsánat..

Nem lehet kibújni ezalól valahogy? Nincs most 110.000 forintom :(

2012. nov. 30. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs kibúvó. :\
2012. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Átjelentkezésen gondolkodtál ár? 1 sikeres év után tudsz ha azonos a képzési terület (Tehát BTK-BTK stb)
2012. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem a fő gondom a matekkal és a geometriával van, ezeket kellene elkerülnöm valahogyan.. :(
2012. nov. 30. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen szakkot tanulsz? Mert bár matek mindenhol van, geometria nem biztos.
2012. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
földmérő-földrendező
2012. dec. 1. 00:18
 8/9 anonim ***** válasza:
De ezt te azelőtt is elolvashattad mielőtt aláírtad. Fent volt a felvi és a saját felvételi oldaladonis.
2012. dec. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Javaslom a következőt: Leadod a következő félévet és az azutánit is passzívra. Addig tanulsz vagy dolgozol és utána csengeted vissza az államnak a zsét. Én is ezt fogom tenni ha sokból bukom.
2012. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!