Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elektrotechnikai műszerész...

Haaat kérdése:

Elektrotechnikai műszerész tapasztaltataitok oktatással kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy aki végzett ilyen sulit, valóban tudta-ehasználni , meglévő tudását?



2012. nov. 26. 22:58
 1/1 anonim válasza:
Szia! 2010-ben végeztem elektronikai technikusként. A véleményem ugyanaz mint a többi szakról,a gyakorlati oktatás színvonala nulla,az elméleti oktatás túl száraz,nincs eléggé átültetve a gyakorlatba hogy megértse az ember. Egyéni tapasztalatgyűjtés és tanulás sajnos elengedhetetlen,de ha érdekel a dolog nagyon is megtanulható. Viszonylag amúgy keresett szakma,én jelenleg is ebben dolgozom. PLC és pneumatika ismeret egyre nagyobb előny,gyakorlatot szerintem elég nehéz ezekből szerezni de még mindig messze keresettebb az ilyen szakember mint pl. egy diplomás akárki.
2013. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!