Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pályaválasztás, merre tovább...

Pályaválasztás, merre tovább a felsőoktatásban?

Figyelt kérdés
Még nem alakult ki bennem egy összkép. Amit szeretek és jó is vagyok benne: biológia és kémia. Matek és fizikával úgy nincs bajom, de néha egyáltalán nincs kedvem ezeket tanulni. Töri, irodalom, nyelvtan, nyelvek elmennek semmi kiemelkedő. Szoktam tudományos újságokat, cikkeket olvasni. Érdekel az orvostudomány. Jegyek: Matek 5 Fizika 5 Kémia 5 Biológia 5 Tesi 4-5 Angol 5 Töri 4-5 Irodalom 3-4 Nyelvtan 5. Egy kis személyi jellemzésem: Jó a probléma megoldó képességem, erős vagyok lelkileg és fizikailag is. Ha valami érdekel, akkor igyekszem benne a legjobbnak lenni. Nyíregyházi vagyok szóval itt ebbe a régióba szeretnék maradni, nem nagyon messzire menni. Milyen szakot ajánlotok?
2012. nov. 17. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
debrecenben valami orvosi(általános orvos, fogorvos, gyerekorvos), esetleg gyógyszerész vagy hasonló? biológiával és kémiával ez az amit el tudok képzelni, és még hasznos is és sikeres lehetsz! ha érdekel! :)
2012. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!