Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Általános iskolák közötti...

Az Általános iskolák közötti rangsort hol találom meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehol,általános iskolák között nincs rangsor.Nem is lenne értelme,általános iskolák között közel sincs akkora különbség mint a gimnáziumok között
2012. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ssjnos én se tudok ilyenről. Az első válaszolónak, pedig csak annyit üzennék, hogy igenis nagyon nagy különbségek lehetnek kettő általános iskola között.

Pl. ahova én jártam amnak idején 2010-ben, a 8.-os felvételi 31-ből 1 ember kivételével mindenkinek 60 pont feletti lett. Annak az egy embernek 47 pontja lett és konkrétan közröhely tárgya lett az illető. Mondjuk ennek az illetőnek a tanulmànyi átlaga sem volt túl rózsás, gyakorlatlag majdnem mindenől kegyelem kettese volt (egy-két esetben kegyelem hármasa).


Mindezzel szemben, az egyik ismerősöm gyereke tavaly írta a 8.-os felvételit.:

4-es átlagú tanuló volt

Matekból ugyan 3-as volt, de magyarból 5-ös (legalábbis abban az iskolában...)

34 pontos lett a teljes (!!!) központi felvételije

20-ből 9 embernek sikerült 30 (!!!) pontnál jobbat írnia

20-ból 3 embernek sikerült 50 pontnál jobbat írni

20-ból egy embernek sikeül 60 pontnál jobbat írni


Ja és nálluk, kb. az osztály fele már legalább egyszer megbukott, nállunk meg csak azt az egy embert veszélyeztette a bukás veszélye.

2016. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2-es vagyok. Még annyit kifelejtettem, hogy én Szegeden jártam általánosba a másik gyerek pedig Pesten, tehát az se igaz, hogy a pesti sulik alapból jobbak mint a "vidékiek."
2016. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!