Berzsenyi Dániel Gimnázium?
Figyelt kérdés
Hányas átlaggal vesznek fel?? Milyen a humán tagozat??? Milyenek a tanárok??2012. nov. 11. 13:34
1/5 anonim válasza:
Húha, ezt a kérdést mintha pont nekem szánták volna :D Berzsenyis vagyok, humán tagozatos. Csak dicsérni tudom. Nagyon jó a humán tagozat, én szeretem, ha érdekel, biztos tetszeni fog majd neked is. Én bírom a tanáraimat is. Ja, és ne görcsölj, 3.8 volt az átlagom, de felvettek.
2/5 A kérdező kommentje:
ok.köszönöm :)
2012. nov. 29. 15:40
3/5 anonim válasza:
Tavaj felvételiztem de nem vettek be sehova mert 23 pontot írtam. Gyűjtőbe
Mentem, a katonát ismered? Huh ez a suli az egesz oszztály cigóny csak én nem de a tanár is az
4/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne hogy milyen átlaggal vesznek fel,és hogy kell-e tehetséggondozó felvételit írni? :S
5/5 anonim válasza:
már nincs tehetséggondozó felvételi!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!