Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek közül melyiket?

Ezek közül melyiket?

Figyelt kérdés
Kölcsey Ferenc gimi,Madách vagy Teleki Blanka?(mind budapesti) az átlagom 4.7-4.9,olyanba szeretnék menni,ami jól tanít nyelvet és jó a közösség

2012. nov. 4. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Madách a legjobb nyelvszempontjából:)
2012. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A Kölcsey francia kéttannyelvűjét tudom ajánlani, de csak akkor, ha nagyon keményen tudsz nap, mint nap tanulni, még hétvégén, és szünetekben is! A fiam jár ide. Hihetetlen tempóban haladnak. Ennek ellenére nagyon szereti!!! :-) A közösségről, és a tanárokról csak jókat tudok mondani. Nincs klikkesedés, az ofő (és a többi tanár is) arra törekszik, hogy emellett a nagy hajtás mellett egy jó közösség kovácsolódjon össze. A gyerekek (a felsőbb évfolyamosok is), és a tanárok is segítőkészek. Persze azt nem állítom, hogy itt nem létezik kevésbé szeretett tanár, de nem ez a jellemző, sőt!

A többi tagozatra nincs közvetlen rálátásom. Az öko osztályról hallottam még jókat (egy ismerősöm fia jár oda), a nyelvtanítás ott is jó állítólag.

Most lesznek a nyílt napok, jelentkezz be néhány órára! A francia próbaórát feltétlenül ajánlom!!!! :-)

Remélem, tudtam segíteni. (Az általad említett másik két sulit nem ismerem annyira.)

Sok sikert a továbbtanuláshoz! :-)

2012. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!