Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a pécsi Janus Pannonius...

Milyen a pécsi Janus Pannonius gimi? /jó, erős, nehéz, szigorú. /

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanokat kérdeznék akik oda jártak/járnak. Milyenek a tanárok,mennyire jó a híre az iskolának,mennyit követelnek stb.
2009. aug. 7. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
jó híre van, elég jó giminek számít.
2009. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! És mennyire nehéz bekerülni? Hányas átlagú diákok járnak oda? Az unokahúgom szeretne odamenni majd,ő most fog majd felvételizni és most a hetedikes kerek 4es lett neki de eddig mindig 4,5volt neki.Németre szeretne menni,abból mindig dícséretes volt.
2009. aug. 7. 19:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem anno felvettek, de nem oda mentem. Akkoriban még volt mindenhol felvételi (most nem tudom, van-e), ez 4 éve volt. Aki oda járt, azok csak dícsérték, azt mondják jó iskola, jók a tanárok. Nekem bekerülni nem volt nehéz, a jegyeim átlagosak voltak, sosem számítottam nagyon jó tanulónak, viszont én angol tagozatra jelentkeztem, és nagyon jó lett az angol felvételim.
2009. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Nincs jelentösége, haverom elvégezte...

Benzinkutas...


Csak a szivatás megy.

2009. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Mindegy hova mész gimibe cska jók leygenek a jegyeid..


Aki okos az könnyebb gimibe megy mert ha ott megkapja a jó jegyeket a nehéz gimibe meg csak rosszabbakat akkor hiába járt nehéz gimibe ha szar jegyei lesznek és nem fog tudni annyi föiskolára vagy egyetemre jelentkezni vagy bejutni mert kevesebb lett a pontja..



Amit meg a gyengébb gimiben nem tanitanak meg az ráér az egyetemi évek alatt, vagy nem is fontos igazából!!


A gimnázium nem arra való hogy téged ostorozzon hogy tanuljál meg hogy szigoru legyen!!

Mindenki magának tanul!! Tanulhatsz te könyvtárban is, de azt garantálom hogy egy lazább gimiben több választható tárgybol le fogsz tudni érettségizni mint egy szigorúban..

Ami az érettségidben lesz az meg a pontjaidat jelenti a fösulihoz vagy az egyetemhez...


Fösuli meg egyetem nélkül a gimi meg semmit sem ér..

Érettségiért nem kapsz rendes munkát...

Szakmunkásért vagy okj-s ért meg csak alulfizetettet kapsz többnyire...

2009. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Elözö vagyok!


Csak a jó piacképes diplomával kaphatsz jól megfizetett állást, az érettségi már szinte alig számit, mert ugyanannyit keres egy szakmunkás is mint egy érettségizett és többnyire ugyanazt a munkát is kapják meg kevés fizetésért...


Az érettségi csak ahhoz fontos hogy bejuss egy jó egyetemre!!


Higyj nekem!

26 vagyok végigzongoráztam már pár dolgot, tapasztalatbol mondom..

2009. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Mégvalami!

Az egyetemeken föiskolákon nem tesznek különbséget hogy te most szigoru kemény gimnáziumból jöttél e vagy nem..

Ott csak az érettségi pontok számítanak amik az érettségi jegyekböl lesznek...

Ha eléred a ponthatárt fel vagy véve, ha nem akkor nem..

2009. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Janusnak csak a híre nagy, de annyira nem kemény.:) Én a helyedbe Széchenyibe mennék!:P:D
2009. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Janusról: Én oda járkok, most vagyok elsős. Nagyon jó az iksola, neten csak arról olvasni, hogy Pécs legjobb gimnáziuma. 4,6-os átlaggal vettek fel, a tanítási szinvonal tökéletes, viszont nehéz. A benzinkutasnak üzenem: Nem kettesssel és majdnem bukással kell elvégezni és utána sz@rni bele. Szóval én csak jót tudok róla mondani és ajánlai tudom. ;)
2010. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is oda járok már hetedik óta, most leszek 9/C-s, és nagyon szeretem a sulit, csak a Wéberrel kell vigyázni:D
2010. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!