Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE-GÉK műszaki menedzser...

SZIE-GÉK műszaki menedzser msc képzés tantárgytematikát, tanulási segédleteket tud küldeni valaki?

Figyelt kérdés
szeptembertől tervezem msc képzéssel kiegészíteni megelőző alapképzéses tanulmányaimat...és mielőtt felvesznek már elszeretném kezdeni a felkészülést....műszaki-gazdasági matematika? alkalmazott informatika? modern fizika? tematikák, tananyagok kellenének....MOODLE aktív tantárgyainkhoz tartozó oktatási segédleteket és egyéb dokumentumokat...nem érem el, mivel még nem vagyok hallgató.. jó lenne tudni, hogy mire számítsak....amúgy nehéz a képzés??? nagyon megköszönném a segítséget! illetve egy levelező órarend is kellene, hogy megnézzem az órák időpontját, gyakoriságát (a munkám miatt).... és a kreditelismeréssel kapcsolatban pedig olyan kérdésem van hogy alapszakos műmen tantárgyakat msc-n el lehet fogadtatni tantárgytematika elfogadással?
2012. okt. 10. 10:54
 1/1 anonim válasza:
megkérdezhetem, hol dolgozol és mennyit keresel? én most felvételizek és erősen gondolkozom a műszaki menedzser szakon.
2013. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!