Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pápai Református Gimnáziumró...

A pápai Református Gimnáziumról és a pápai Türr István gimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés

Ha esetleg oda jársz/jártál milyen szak, kik tanítottak ,élmények stb.

Előre is köszi a segítséget!!! :)



2012. okt. 6. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Én nem oda jártam, de 2 rokonom járt a Refibe és 3 a Türrbe, mindannyian szerették a saját iskolájukat. A Refi erősebb és szigorúbb, onnan ha jól tudom szinte mindenki egyetemre/főiskolára megy később, de a Türr is jó suli.
2012. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
82%

Én Türrös vagyok, és (nem csak azért mondom, mert oda járok) az sokkal színvonalasabb iskola mint a Refi. Kb 10 évvel ezelőtt volt jó suli a Refi, most meg már ott hiány van a gyerekekből, Türrben meg háromszoros túljelentkezés van (ebből is lehet látni a tényeket).

Rengeteg híres, ismert ember került ki abból a suliból, ráadásul még okosak is :D

Az összes tanár jó fej, mindenkivel foglalkoznak, nem engedik, hogy "lemaradj", ha egy kicsit nehezebb időszakod van... Néhány tanár igazi legendának számít a suliban ;) :D

2013. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Matyi bá válasza:
Inkább válaszd a Türrt, hidd el, jobban jársz vele.
2016. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
79%
Egyet értek Matyi bá- val. A Refibe ne menj. Vagy ha oda mész akkor semmiképpen se a művészetibe. Vagy ha este akarsz hazaesni, el akarod felejteni a családot és a barátokat akkor nyugodtan... (a művészetis képzések kb hobbinak ha jók másra nem igazán)
2016. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérdező! Végül melyik suli mellett döntöttél? :)
2016. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!