Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden a Deákban milyenek a...

Szegeden a Deákban milyenek a tesiórák?

Figyelt kérdés
Ha lehet, minél részletesebben. Semmi mástól nem félek, csak a tesióráktól :D

2012. okt. 3. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Szia én nem tudom de ha tudnám se mondanám el sorry !
2012. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez esetben minek írsz?
2012. okt. 3. 20:01
 3/14 anonim ***** válasza:

A tesióráktól miért kell félni??

Legkönnyebb óra:D

2012. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már akinek :D
2012. okt. 3. 20:15
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Akinek megvan mind a 4 végtagja és nem 150 kiló az megtudja csinálni szerintem bárhova is jár.Sose értettem hogy mi baj van egy kis mozgással.
2012. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én értelek, nem is arról van szó, hanem például ma is égtem, mint a rongy, mert az osztályomban szinte kivétel nélkül mindenki nagyon jó tesiből, én meg elég béna vagyok mindenben.

Én kérek elnézést, amiért feltettem egy kérdést.

2012. okt. 4. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
tűrhetőek. szerintem, ha nem a foci-általános osztályba kerülsz nem lesz égő, ha béna vagy :)
2012. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Nevaeh ***** válasza:
100%

Szia

Én a foci-általános osztályba járok,és egyáltalán nem égő ha bénázol.

Egyébként mi általánosban semmit nem csináltunk tesin,és ezt értsd úgy hogy abból állt a tesink hogy ültünk a padon.Én is baromira féltem,de kellemesen csalódtam,sose gondoltam volna magamról de szeretem a tesit.

Például most magasugrunk---->béna vagyok belőle,mert folyton leverem a lécet,de mégsem röhög ki senki sem.

Viszont amikor lábemelést kell csinálni azt utálom.

Meg szoktunk járni tekézni,úszni.

2012. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanártól is függ. Van aki viccesen fogja fel, van aki keményebb. Nem vagyok egy színötös, sokat bénázok, de nem ciki. Emlékszem anno 9, 10ben mindenki inkább azt mondta, hogy megvan neki, mintsem ússzunk, de a teke jó volt. :D
2013. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az úszás és teke csak foci fakt-on van?
2014. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!