Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre Pázmány BTK-ra szeretné...

Jövőre Pázmány BTK-ra szeretnék járni, szerintetek fel tudom majd venni úgy az óráimat, hogy egyik nap se kelljen odaérnem 9-nél korábban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk. Felveheted, de ha egy tanár az órát akkor hírdeti meg, akkor vagy csúszol, vagy felveszed, ha nem tudsz más időpontot választani.


Abban még lehet reménykedni, hogy van szabadnap, de elég valószínűtlen, hogy így összejöjjön. Azonban nem is szoktak ebből nagyon ügyet csinálni. Inkább fél 9-re menni, mint fél 6-ig maradni.

2012. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fél 6-ig? Na ne röhögtess már! Nekem nappalin volt amikor reggel 8-kor kezdődött órám, az utolsónak meg este fél 9-kor volt vége...
2012. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült felvidítani téged. De ez a "volt, amikor ..." azért azt sugallja, hogy nem mindig volt úgy, szóval nem értem a megjegyzést. Nálunk is van bőven olyan, hogy fél 8-kor ér véget óra, de nem hiszem, hogy ettől lenne komolyabb egy szak vagy egy egyetem. Másrészt meg természetes, hogy az emebrn em szereti ezt, főleg ha télen -10 fok van, és óránként jár abusz, mely hazavisz.
2012. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!