Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valóban nem adnak pontot az...

Valóban nem adnak pontot az esti iskolákban a tovább tanuláshoz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen pontot?
2012. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit nem adnak?
2012. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érettséginél állítólag nem adnak pontot,ha estire jársz, tehát a nulláról indulsz,így esélyed sincs államilag támogatottra bekerülni a főiskolán.
2012. szept. 11. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag...

Abszolút nem nézi senki, hogy hol és hogyan tetted le az érettségidet, ugyanúgy pontot számítanak a megszerzett eredmény után.

2012. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Állítólag, persze. Szomszédod ismerőse hallott valakiről, akinek mesélték, hogy valaki "biztos forrásból" olvasta.

Az esti tagozaton szerzett év végi jegyeid és az ott produkált érettségi eredményed is ugyanúgy számít a felsőoktatási jelentkezés során, ugyanúgy számolnak belőle felvételi pontokat. Csak a régi rendszerű estis érettségikkel van gond, mert abban a rendszerben még estin nem kellett nyelvből érettségizni. De ott is van megoldás a problémára, csak most nem tudom, mi.

2012. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Párom hallotta rádióban, hogy nem számítanak már fel pontot az estin szerzett érettsigére
2012. szept. 11. 12:26
 7/9 anonim ***** válasza:
A párod valamit erősen félrehallott szerintem.
2012. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

honnan a fűzfából vesztek ennyi baromságot????

nincs különbség az estis és a nappalis érettségi között! ugyanazt a feladatsort írod, ugyanannyi ideig, így ugyanarra az eredményre pont ugyanannyi pontot kapsz, mint ők!!! én is estin érettségiztem és azóta már végzős vagyok az egyetemen. ha jól emlékszem még csak rá sincs írva az érettségi bizonyítványomra, hogy esti tagozaton szereztem.

2012. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: most olvastam végig a hozzászólásokat, nekem sincs idegennyelvből érettségim és az se jelent semmi problémát. már feltételezve, hogy olyan szakra jelentkezel, ahova nem kötelező (matek szakos vagyok).
2012. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!