Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajánljatok nekem egy olyan...

Ajánljatok nekem egy olyan iskolát amiben magántanuló lehetnék?

Figyelt kérdés
teljesen mind1 milyen suli és azis hogy holvan, mert már dolgoznom kell és eltartani magam, de azért az az emelt szintü havi 25e.forintos családi pótlék az jól jön:D amit addig kapok amig suliba járok,tehát a suli nevére és az hogy hol található,lenne szükségem
2009. júl. 29. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Akármelyik suliban kérheted, indokolni kell.
2009. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de igazából nemtudom mivel indokolni... a másik meg hogy gyakorlatra be kéne mennem még akkoris ha magántanuló vagyok tehát 1 olyan suli kell ahol nincs gyakorlat vagy nemtudom...
2009. júl. 29. 11:14
 3/4 A kérdező kommentje:
azzal indokoljam hogy dolgozok és nemtudok bemenni vagy mi? szerintem azt magaról le....ják
2009. júl. 29. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor meg vmi gimi?

Milyen szintű sulira gondolsz??

Ha meloval indoklod, akkor meg mondhatják azt is h járj az estire...

2009. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!