Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire jó a közoktatás a...

Mennyire jó a közoktatás a Nemzeti Lovarda szakiskolájában? Lehet e onnan továbbtanulni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán világos, hogy mi a konkrét kérdés. Ha jól tudom, akkor ott lovászképzés van, de lehet, hogy tévedek. Továbbtanulni meg csak úgy tudsz, ha érettségit is ad, de szakiskola ritkán szokott. Szerintem érdeklődj telefonon náluk, vagy menj be személyesen.

Ha lovas szakmát szeretnél plusz éretségit és esetleg utána még tovább is tanulnál, akkor próbálkozz inkább Kaposváron. Ott elég normális az oktatás, lovazhatsz is, a legjobbak versenyekre is járnak, ha ez esetleg érdekel. És egyenesen mehetsz tovább ugyanott a fősulira is. Nem tudom a honlapcímüket, de tutira fenn vannak a neten, írd be a keresőbe és meglesz az infó. Sok sikert!

2008. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a lovastúra-vezetőire jártam, az elég sokrétű és színvonalas volt. Továbbtanulni pedig nyilván lehet, felsőoktatásban, vagy még, másjellegű lovas szakképesítést is szerezhetsz.
2009. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!