Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE VUK - Vezér Úti Kollégium?

ELTE VUK - Vezér Úti Kollégium?

Figyelt kérdés

Lakik/lakott itt valaki? Esetleg idén beköltözik?

4 évig a Kcssk-ban laktam, ötödéves létemre kikerültem ide a felújítás miatt..

Milyenek a szobák, fürdőszobák, lakóközösség? Tényleg kb 3/4 órára van a lágymányositól?


2009. júl. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátom ott lakott és fog is még 2 évig.Én is aludtam már bent 1szer.Elég pici és lepukkant volt nekem.De nem az a lényeg hanem hogy aludni tudj valahol.4 ágyas szobák vannak.A zuhanyzó nekem nem tetszett,be kell nyomni egy gombot,és folyik rád a víz,de csak kb. 10 mp-ig,aztán megint be kell nyomogatni hogy újra follyon.Ez akkor idegesítő ha hajat akarsz mosni,de engem mindig idegesített.És nem volt melegvíz.tanulni hagynak szerintem.Normálisnak tűntek az ottaniak.Van hogy lány is fiú is van egy szobában.Egy szinten vannak.És úgy tudom fizetni nem kell érte.Ennyit tudtam segíteni.
2009. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

A KCSSK-tól nem hiszem, hogy lepukkantabb lehet..

A zuhanyzó ott is nyomógombos volt, ez nem új dolog, ahogy a meleg víz hiánya sem.

Ami nem tetszik, az az, hogy szétszedték a társaságunkat és szinte mindenkit máshová raktak, nem ismerek itt senkit, a TTK-ra pedig utazgathatok órákat naponta..

2009. aug. 1. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
én is más kóterba megyek, én sem fogok ismerni senkit, de majd megismerkedem..
2009. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Akik nem kaptak kollégiumot,azoknak itt még van szabad hely.

Nem luxus,nincs plazma, viszont csak 24 ezer Ft havonta.

2 fős,nagy szobák !

Teljesen különnyílók és zárhatók !

Fiú/lány diákok egyaránt jelentkezhetnek 18-28 év közt.


Nincsenek szabályok,korlátok; főiskolás kollégium így minden megengedett az emberi viselkedésen belül !

0-24 órás portaszolgálat.

Férőhelyek korlátozott számban,amíg e hirdetést itt látják.

Jelentkezni 06-70/512-2703 telefonszámon.

2010. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!