Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában hogyan ismerked...

Középiskolában hogyan ismerkedtetek meg másokkal?

Figyelt kérdés
Ti hogyan ismerkedtetek össze középiskolában első osztályban az "új" osztálytársaitokkal? Sokan mondják hogy csak úgy jön. Nektek hogyan sikerült?

2012. aug. 28. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy jött ;)

Egyébként valahogy úgy, hogy az egyik lány kérdezte ülhet-e mellém, én meg persze igent mondtam, ő ismert pár embert az osztályból, meg szünetekben is összegyűltünk dumálni és kialakult :)

2012. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is most fogom kezdeni a 9. osztályt, nem ismerek senkit az egész iskolából, eléggé parázok. :)
2012. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, én sem ismertem senkit, mostanra meg már tök jól beilleszkedtem (egyébként 11-es leszek és az első voltam)
2012. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tényleg csak úgy jön én is féltem hogy hogy lesz de mindenki nagyon kedves volt egész nap ez ment : szia hogy hívnak ? :D ne izgulj :)
2012. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne izgulj, mindig arra gondolj, hogy a többiek se ismerik egymást. és majd kialakul. az meg, hogy ki lesz az igaz barátod általában majd csak később válik el :)

persze elejében furcsa, emlékszem, hogy áltunk egymással szemben és azt se tudtuk miről beszéljünk, + még az iskolában is el voltunk veszve, kis szerencsétlenek lehettünk. de hamar összekovácsolódtok.

2012. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!