Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimiben kb. hány órát kell...

Gimiben kb. hány órát kell tanulni a jó jegyekhez? (9. ben főleg)

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Képesség, iskola, tanár, stb. függő. Az sem mindegy, hogy kinek mi számít jó jegynek.
2012. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó tanuló vagok. Általánosban kitűnő voltam. Erős iskolába megyek.
2012. aug. 28. 16:39
 3/5 anonim válasza:
leckeírás + 1, 1.5 óra bőven elég volt nálam...
2012. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindig más volt. Feleletre általában nem igazán tanultam csak szünetekben, mivel dolgozatokat mindig jóra írtam, így általában védve voltam a felelésektől, mert akkor a rossz dolgozatot írt tanulókat feleltette a tanár. Nálam volt olyan, hogy egy hétig mindennap tanultam (4-5 órát), mert mindennap dolgozat volt. De volt olyan is, hogy semmit sem tanultam, mert nem kellett, mert csak feleltetés volt. Egy nagyobb dolgozatra sokszor az estéket is rá kellett áldoznom, mivel nem a folyamatos tanulás híve voltam...:)
2012. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én agyam pl. este ill. késő du. fog a legjobban. én ilyenkor olvasom át az anyagot, leírom egy lapra amit tudni kell, majd azt is elolvasom, és megmaradt. lefekvéskor még egyszer átolvasom, másnap 5-ösre tudom... van egy tanulmány, miszerint ha frissen szerzett tudást alvással nyugtázol, azt az agyad jobban rögzíti. ;)
2012. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!