Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi élet? (túl rövid. )?

Egyetemi élet? (túl rövid. )?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár kérdésem lenne úgy általában az egyemmel kapcsolatba.

Kérdéseim:

-Hogy folyik a számonkérés, mennyi időnként, vannak e röpdolgozatok??

-Orvosin körülbelül egy félévben mennyit kell tanulni?

-Milyen követelmények vannak?

-És még 1 az orvosival kapcsolatba hogy hány nyelvvizsga kell a diplomához?? vagy minden kell e egyáltalán?? nézzétek el nekem ezen tudatlanságom.

-Ti mennyire szeretitek az "egyetemet"?



2012. aug. 15. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Egyetem, szak és tárgyfüggő. Gondolom kifejezetten az orvosi érdekel (ezt a kérdésbe is beleírhattad volna), ha már a többi kérdésben azt írtad. Nálunk (SZTE-orvosi) a legtöbb tárgyból egy évben számonkérés van. Anatómiából több volt, kb., plusz ugyanennyi szövettan. Volt olyan tárgyam is, ahol minden gyakorlat előtt írni kellett, és olyan is, amiből csak vizsga volt.

2. Képességektől függ, de mindenképp sokat.

3. ? Mihez? A felvételihez? Emelt biosz és fizika/kémia.

4. Nálunk egy, de csak pár élő nyelvet fogadnak el. Pesten kell vmi angol záróvizsga is, amit az egyetem csinál. Máshol nem tudom.

5. Nagyon:)

2012. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!