Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha beiratkozok egy OKJ-s...

Ha beiratkozok egy OKJ-s felsőfokú szakképzésre, és közben jelentkeztem pótfelvételin, és felvesznek fősulira akkor mi van? Kiiratkozhatok csak simán az OKJ-ről és kész?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha felvettek, akkor nem jelentkezhetsz pótfelvételin. pótfelvételi azoknak van, akik nem jelentkeztek sehova vagy nem vették fel őket, ahova jelentkeztek.
2012. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pótfelvételire csak akkor jelentkezhetsz ha nem nyertél felvételt, így ne aggódj tuti nem vesznek fel pótfelvételin mert nem érvényes a jelentkezésed.
2012. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Természeten jelentkezhetsz FSZ-re ha azt nem egyetemen vagy fősulin teszed. Igen egyszerűen kiiratkozol, vagy éppen be sem...
2012. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom csak a 3. értette meg a kérdést.Nem egyetemi fsz...köszönöm a választ.
2012. aug. 11. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Én OKJ-s képzéssel is foglalkozó iskolában dolgozom és igen, bármikor kiiratkozhatsz, ha máshová szeretnél menni tanulni!
2012. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. aug. 12. 09:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés,ha beiratkozok az okjra,akkor ugye elkezdik a diákigazolvány készítését...ez nem gáz ha felvesznek pótfelvételin fősulira?Nem ütközik valamivel?
2012. aug. 13. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:
A diákot nem kezdik automatikusan készíteni, neked kell azt az okmányirodán keresztül intézni.
2012. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tényleg? ez nekem új. azt hittem maguktól csinálják úgy mint középsuliban.
2012. aug. 15. 00:02
 10/10 anonim ***** válasza:
már az általános iskolásoknak is az okmányirodába kell menni. Valamikor tavasszal lett így.
2012. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!