Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden egyetemre igaz, hogy...

Minden egyetemre igaz, hogy péntekenként nincs tanítás?

Figyelt kérdés
Konkrétan Corvinus érdekel, mert már sok (más egyetem) hallgatóitól hallottam, hogy péntekenként nincsen órája.
2012. aug. 10. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Nálunk pl. elsőben két hetente szerdánként nem volt.

Arra igyekeznek figyelni a hazautazósok miatt, hogy péntek délután/este ne nagyon legyenek már órák, de amúgy ez nem törvényszerű, hallottam olyanról, akinek péntek esténként is órája volt 6-tól.

2012. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
a péntek általában a legtöbb helyen a levelezőseké.
2012. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez hülyeség, van ugyan úgy tanítás.


De mivel te rakhatod (a legtöbb helyen) össze az órarended bizonyos keretek között alakíthatod.

Nekem pl az utolsó félévben csak hétfőn, szerdán és csütörtökön volt órám. A többi napon be se kellett mennem.

2012. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy sikerül felvenni az óráidat. Nekem eddig mindig volt:(
2012. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Pénteken általában már csak reggel vannak órák, délben már szeret mindenki pakolni és hazafelé tartani, ezt tiszteletben tartják.... de nem szükségszerűen.
2012. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Péntek délután már nem nagyon vannak órák, hogy haza tudjanak utazni a diákok, bár nem törvényszerű. De az órarenden te is alakítasz, hiszen magad állítod össze, ahogy tudod. Nővéremnek a 3 év alatt mindig sikerült úgy összeállítani az órarendjét, hogy pénteken ne kelljen bemennie. Bár nem azért, hogy hazajöhessen hamarabb, inkább a csütörtöki buli miatt. :D
2012. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
BCE_ETK: pénteken 3 általános és szervetlen kémia óránk volt és slussz,meg aki abban a csoportban volt 2 rajz gyakorlat.s ennyi:)
2012. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!