Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE-BTK közszolgálati alapsza...

PPKE-BTK közszolgálati alapszakról vélemény?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Mi lenne? Idén indul el. (ha egyáltalán lesz elég jelentkező rá) Botos dékán egy kis önteltséget vitt kar gondolkodásába, hogy mi minden képzésre képesek vagyunk (már kb. negyedik szak, amit ő alatta indít el az a kar), de szerintem valamikor visszafele fog elsülni. Sötét ló ez így, és a folyamatos leépítések mellett nem látok annyi potenciát a karban, hogy igényes legyen ez a képzés.
2012. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elindul a szak, 372 a ponthatár államin és 327 költségesen. Felmerült bennem, hogy jövőre ide jelentkeznék.

Egyébként pont ezért voltam kíváncsi mások véleményére, érdekelne, mások mit gondolnak arról, hogy egy ilyen új szak, ami közgazdasági képzési területhez tartozik, vajon milyen színvonalú képzést nyújthat?

2012. aug. 7. 17:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ment a zöld kéz.
2012. aug. 7. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Sorry, most hirtelen kevertem a nemzetközi gazdálkodás BA-val, amely tényleg csak a pótfelvételin múlik, elindul-e. Inkább arra vonatkozik, amit írtam.


De ezzel a szakkal is az a bajom, hogy ez egy bölcsészkar. Már a nemzetközi tanulmányok BA sem telejsítette a hozzá fűzött reményeket. A Pázmánynak jó a bölcsészkara, de szerintem ne ott tanuljon az ember ilyeneket.

2012. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod!:) Ha valaki még szívesen elmondaná a véleményét, várom!:)
2012. aug. 7. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ide jár-e aki az előbb válaszolt, mert én viszont a Pázmányra járok BTK-ra és teljesen máshogy látom...

Szerintem alapvetően jó a képzés, sőt jobb, mint sok másik helyen. A tanárok sem hülyék teljesen, és emellett kedvesek is.

A nemzetközi tanulmányok szak is magas szintű, nem sokan végeztek idén, mert azért követelnek is.

Szóval Kérdező, szerintem gyere ide nyugodtan! :))

2012. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!