Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László gimnáziumban...

Szent László gimnáziumban milyen egy tesióra?

Figyelt kérdés
Gyakran van kötelező kosár, foci? (Utálom mind a kettőt, előbb futom körbe a sulit 100x, minthogy végigjátsszak egy meccset. :-D)

2012. aug. 4. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is fiú vagy vagy lány?

Én csak a fiú részről tudok nyilatkozni bővebben, mert fiú vagyok.:D

Két férfi tesitanár van, az egyik lazább, a másik keményebb (de alapvetően mindkettő jó fej). Az elsővel inkább a kosár, foci meg az egyéb játékok mennek, de ha te nagyon nem akarod, akkor offolhatod, és lemehetsz pl. a suli konditermébe is.

A másik férfi tesitanárral inkább keményebb munka van, de vele is túl lehet élni a dolgokat.:)

2012. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Akkor én pedig a lány részről nyilatkozok :D

Női tanárból 3 van, jó fejek, de azért megkövetelik a dolgokat. Nálunk úgy van, hogy minden évre előre meg van mondva, hogy miket fogunk venni, például röpi, kézi, kosár, következő év mondjuk atlétika, futás.. Lányoknál is megesik a foci, ezt is tanuljuk, de nem tovább, mint a többi sportágat. Nálunk vannak játszós napok (általában az utolsó tesi a héten), ezeken általában a többség dönt, de ha például nagyon nem akarod azt csinálni többedmagaddal akkor ti csinálhattok mást is, a lényeg, hogy mozogjatok:)

2012. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek! Ezt reméltem, hogy nyitottak a tanárok és csak a mozgás a lényeg. (-:

Amugy 15F

2012. aug. 27. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok, hogy van/lesz-e kézilabda? Más sportot nemigen szeretek.:D
2012. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Természetesen van, azt is tanuljuk, bár a közös játékokon ritkán jön elő..de próba szerencse:)
2012. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!