Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen manapság már használ...

Egyetemen manapság már használható laptop?

Figyelt kérdés
Magyarországon...
2012. aug. 4. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, régen is az volt.
2012. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha beviszem órára és kb. senkinek nem lesz, és kinyitom nem fognak hülyének nézni?
2012. aug. 4. 11:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem minden tanár szereti. sőt, vmelyik meg is tiltja. még mindig a legtöbben papírra jegyzetelnek.

egyrészről ha sokan bevinnék akk alig lehet hallani valamit (eleve a laptop alapzaja miatt, másrészről a gyors gépelésnek is van hangja). aztán ott van a konnektor. régebbi laptopok nem bírnak ki folyamatosan pl. 2 óra hosszát, és ez elég gyakori. annyi konnektor nincs.

2012. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
és nagyon sokszor egyszerűbb is papírra jegyzetelni, ott csak áthúzod vagy átnyilazod a dolgokat, nem úgy diktál a tanár, mint középiskolában, hogy 6x megismétel egy mondatot, ha éppen valaki lemaradt... szerintem kényelmetlen egy átlagos órán laptopba jegyzetelni.
2012. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az már más kérdés, hogy kb senki nem használja a laptopot jegyzetelésre... Wifi---> fészbuk,email,stb.
2012. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát laptopon én nagyon gyorsan írok! Sokkal, de sokkal gyorsabban, mint kézzel!
2012. aug. 4. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ezzel általában minden második hallgató így van (1 másodperc alatt 5 billentyűt ütök le). de képzeld csak el h pl. 40 diák egyszerre gépel. annak elég nagy hangja van.

nem tudom milyen szakra mész, de ha esetleg képleteket kell írni. wordbe az nem olyan egyszerű.

de ez leginkább tanár függő. valaki megtiltja, valaki lesz.rja.

2012. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom felfogni, miért jó ha laptopot használtok előadáson... eltereli a figyelmed, zajos, körülményes, mindenki téged néz (mások figyelmét is eltereled), elesnek az elosztódban, ha nincs elosztód, lemerülsz, a professzor is kinéz a teremből.


Egy jó öreg füzetet akárhol elő tudsz venni, akármilyen ábrát hipp-hopp le tudsz másolni... nem mellesleg a kézzel írt jegyzetek meg is maradnak benned, míg a gépelt dolgok sokkal kevésbé.

2012. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A laptopom 6-7 órát kibír. Mellesleg miért érdekelne engem, hogy engem néznek? Én gimibe is gépen dolgoztam ki mindent suli után. Nekem a jegyzeteim mindig elvesztek, mert nem tudom megtartani azokat, mindig elvesztek, akármennyire is akartam. Így hazahoztam, beírtam gépbe és már nem kellett többé az az anyag, nyugodtan elveszhetett...
2012. aug. 4. 14:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy gondolod... nálunk a 4. hétben már csak olyan embernél volt laptop, aki játszott rajta előadás közben, vagy 9gaget nézett. Olyan előadás közben, amire elvileg be sem kellett volna jönnie (soha nem volt katalógus). Erről ennyit.
2012. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!