Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy érzitek fősulisok,...

Hogy érzitek fősulisok, milyen hamar megy el egy félév?

Figyelt kérdés

Lassan telik az idő, vagy gyorsan elrepülnek a hónapok?

Miért?


2012. aug. 3. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fősulira járok, hanem osztatlan képzésre, de nekem nagyon gyorsan telik az idő. Olyan, mintha most kezdtem volna, de most kezdem a negyedik évet...
2012. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy félév az 3 hónap szorgalmi időszakból, és kb. 1-1,5 hónap vizsgaidőszakból áll. A szorgalmi szerintem nagyon gyorsan eltelik, folyamatosan órákra jár az ember, én például hétfőtől csütörtökig folyamatosan reggel nyolctól, este 18ig leszek bent, kivéve a keddet és a csütörtököt, amikor 20-ig, és közte sajnos nincs lyuk.

A szorgalmi időszak gyorsan elrepül, a vizsgaidőszak viszont lassan...

Ez egyébként szubjektív érzés, a miértre nem igazán lehet válaszolni. : )

2012. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyos gyorsan telik, főleg a tavaszi félév. Nemrég kezdtem és szeptemberben meg már 3. éves vagyok és mindjárt végzek.
2012. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan tellik, még a nyáriszünetnél is gyorsabbnak érzem, pedig az is csak 2 hónap
2012. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!