Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye csak nyelvi szóbelinél...

Ugye csak nyelvi szóbelinél nincsen idő kidolgozni a szóbeli tételeket?

Figyelt kérdés
A többinél mindegyiknél van? választottnál is?

2012. aug. 2. 20:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Lehet az angolon túl vagy de magyaron biztos megbuktál BÉBI. Senki nem beszélt nyelvvizsgáról még véletlenül sem és le is írtam, hogy azt tudom, hogy nyelvnél nincs gondolkodási idő. Erre kaptam is választ, nekik ment a zöld kéz!
2012. aug. 2. 21:23
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Talán akkor rögtön írni kellett volna, hogy MAGYAR szóbeli, nem azt, hogy nyelvi szóbeli, bébi. Értelmesen kell feltenni a kérdést és ja, van bő fél órád kidolgozni.
2012. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg igaz 30 perc felkészülés 10 perc felmondás.
2012. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ugye csak nyelvi szóbelinél nincsen idő kidolgozni a szóbeli tételeket?


Ez a kérdés. Ha ebből számodra nem derül ki, hogy a magyar, töri, + összes többi választottra gondoltam, akkor nagy bajok vannak a szövegértéssel bébi

2012. aug. 2. 21:39
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
De nem nyelvi szóbeli te értelmi fekete lyuk, hanem MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM szóbeli. Ez a neve, az IDEGEN NYELV szóbelije a nyelvi szóbeli.
2012. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

na még egyszer megpróbálok segíteni neked(figyeld a kiemelt szavakat):

Ugye csak a nyelvi szóbelinél NINCSEN IDŐ(nincs idő, nem lehet, tilos, nem megengedett stb) kidolgozni a szóbeli tételeket?

2012. aug. 2. 21:46
 17/21 A kérdező kommentje:
Ja és igen az idegen nyelvre gondoltam bármily fura (angol, német, francia, orosz, szlovák, lengyel, spanyol, olasz stb)
2012. aug. 2. 21:47
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor ja. Evvel a magyaros hüyleséggel bekavartál/bekavartak. De így van. Vagy a nincs idő helyett én írtam azt, hogy egy szűk perced azért van átgondolni a feladatot, összeszedni pár gondolatot a témáról. És ennyi. De ezt még le is írtam.
2012. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
DE ITT NEM A NYELVRŐL VAN SZÓ HANEM AZ ÖSSZES TÖBBIRŐL!!! Amire már meg is kaptam a választ.
2012. aug. 2. 21:55
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi 6an voltunk bent egyszerre. És 5 előttem lefelelt kb 10 percig. Aztán jöttem én. Az 50 percet takar/tárgy, ha kihasználja azt a 10 percet.
2012. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!