Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumot tudnátok...

Melyik gimnáziumot tudnátok ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
Pesti,XIV. kerületben lakok és lehetőleg Pesten szeretnék gimibe menni.Most fogok 8.-ba menni és már elkezdtem nézegetni a gimiket.7.-es bizim elég jó,minden reál tárgyból 5-ös lettem,kivéve a nyelvtant.Matekból elég jó vagyok, az angol sajnos nehezebben megy.Melyik gimnáziumot tudnátok ajánlani?

2012. aug. 1. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsesztok, a nyelvtan nem reál.Akk. így írom:ezekből lettek négyeseim: tesi,rajz,ének,nyelvtan
2012. aug. 1. 21:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bírod az iramot akkor Trefort, Eötvös, Apáczai, Fazekas, Karinthy, Leövey, Veres Pálné. Ha kevésbé akkor a maradék megteszi, nem számít miből vagy négyes, a gimiben úgyis más fog főleg előjönni attól függően, milyen szakos iskolába keveredsz. Én pl humán középsuliba jártam, és azelőbb mindig 5-ös voltam matekból, ott visszacsúsztam elég rendesen, de a humán tárgyakból meg ugrottam jó sokat.
2012. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem lévőhöz :) Én még a Szen Lászlót is ajánlom, ha szereted a bioszt, mert van nagyon jó biosz tagozata. Ha az angol kevésbé megy, akkor ne menj szerintem a Karinthyba, mert az kéttannyelvű és nagyon keményen tanulják az angol nyelvet. Én is főként a Veres Pálnét, Fazekast, Apáczait, Eötvöst ajánlom. Mindegyiken nagyon jó tagozatok vannak, bár ezek a sulik nagyon erősek. A Trefortban, ha jól tudom, akkor csak 6 évfolyamos osztályokat indítanak. A Leövey annyira nem erős suli, de megállja a helyét, még ajánlom a Szent Margitot is.
2012. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: én Karinthys voltam, ha humán-nyelv dolgok érdekelnek tényleg az egyik legjobb, nagyon erős az angol/német de bírható a tempó, ha megvan a magadhoz való eszed bent tudsz maradni.
2012. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szent istván:) közel is lenne hozzád:D
2012. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!