Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-BTK-Arab szakra fogok...

ELTE-BTK-Arab szakra fogok járni. Van itt olyan, akivel tudok levelezni erről?

Figyelt kérdés

Az órarend érdekelne, azzal kapcsolatban minden :)

Milyen gyakran kell bejárni,lehet-e pakolgatni az órákat egymást után, s hogy lehet, hogy vannak a felosztások, stb. :)

Fontos lenne, mert OKJ-s képzést is végzek mellette, s érdekel mennyire tudom majd összeigazítani a kettőt.

Köszönöm :)



2012. júl. 14. 22:07
 1/9 anonim válasza:
Szia. Énis azt jelöltem meg, tudom, h nem a kérdéshez kapcsolódik, de megkérdezhetem hány pontod lett? Egyébként ismerek vkit aki odajár az egyik tanárom által, szóval esetleg továbbíthatom a kérdéseidet:)
2012. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cakcak válasza:
az előző kérdezőhöz csatlakozva megkérdezhetem, mennyi pontod lett? (és az előző hozzászóló válaszát is várom...) én még csak légvárakat merek arról építgetni, hogy felvesznek ide, ilyen biztosan kijelenteni egyáltalán nem merem... :(
2012. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nekem 428 lett, én egyáltalán nem bízok abban, h felvesznek, csak reménykedek, de sztem az esély elég kicsi...
2012. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én fizetősre jelentkeztem.
2012. júl. 20. 21:57
 5/9 A kérdező kommentje:

Emberek!


316 pont az arab fizetősön :)

Titeket felvettek támogatottra?

2012. júl. 24. 22:21
 6/9 rowanie válasza:
Engem felvettek támogatottra :D és várom azokat akiket szintén :)
2012. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem is felvettek, de fizetősre. nyithatnánk vmi facebook csoportot :D
2012. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mi lesz a minorotok?
2012. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen nyelven az oktatás az ELTE-n? Pázmányon tanulom ugyanezt a szakot és ott pl. angolul vannak az arab órák. Szóval az arab nyelvtanár egy kukkot nem beszél magyarul. :D
2012. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!