Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyiket érdemeseb...

Szerintetek melyiket érdemesebb választani?

Figyelt kérdés
Alkalmazott fotográfus vagy webprogramozó? Mind a kettő érdekel, de nem tudom eldönteni, melyikkel tudok majd egyszerűbben elhelyezkedni. Tudom, hogy webprogramozót gyakrabban keresnek, de a másik jobban érdekel.

2012. júl. 13. 14:58
 1/2 valaki.dsd válasza:
Hát nem tudom more amelyiket akarod :S :D
2012. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fotós munkáknál nagy a konkurencia állítólag,nehezen fog tudni elhelyezkedni.De a számítógépes világ fejlődésével egyre több ilyesmi számítógép-szakértő emberre van szükség.Szerintem nemcsak hogy jobban tudnál elhelyezkedni,de még jobban is keresnél is,esetleg külföldre is könnyebben tudnál ezzel elmenni(átmenetileg vagy véglegesen kimenni).Biztosan limonádébb a fotográfusoknak,de szerintem a megélhetőséget keresd.
2012. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!