Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi Üzleti Főiskolára...

Nemzetközi Üzleti Főiskolára (IBS) jár valaki? Milyenekek a ponthatárok? (nem találom sehol)

Figyelt kérdés
Meg vagy vele elégedve? Állítólag jó iskola...
2009. júl. 12. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

sokan lenézik.mivel azt gondolják h.ide csak gazdag apuci/anyuci kislánya/kisfia jár,mert jó pénzért bárki bekerülhet.


azt hiszem nincsenek is ponthatárok,fizetős a suli..


szerintem viszont nem lehet olyan rossz,elég kemények a feltételek,az angol nyelv tökéletes ismerete nélkülözhetetlen végig.+Oxford mintájára működik..szóval szerintem értékes lehet a diploma,ha ki tudod perkálni a tandíjat.

2009. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Igen, fizetős, nincs is államilag finanszírozott hely.

Akkor elég hozzá az érettségi és az angol tudás?

Köszönöm előre is!

2009. júl. 12. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

1.vagyok


így van,felvételi vizsga van.jó vagy angolból?


mert ha nem annyira,van 1 éves intenzív felkészítő év is.

2009. júl. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretnek senkit kritizalni, de az IBS-nek az Oxfordi egyetemhez (University of Oxford) semmi koze. Vagyis annyi koze van hozza, hogy a partner egyetem, az Oxford Brookes, szinten Oxfordban van. Az Oxford Brookes az egyike azon angol egyetemnek mely az egyetemi statuszt az utobbi 20 evben nyerte el es elotte mint foiskola mukodott (IBShez hasonloan). Ez nem jelenti az, hogy rossz lenne, csak hat nem az Oxford... Egyebkent van sok kivalo intezmeny foleg az egyesult allamokban, mint az Amherst, amelyek szinten hasonlo stadiumban mukodnek.
2009. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


tudjuk h.nem az Oxford,de hasonló alapokon működik,márcsak az angol nyelv előtérbe helyezése miatt is...szóval szerintem piacképes tudát lehet szerezni,de jó drága suli...

2009. júl. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem a felvi.hu-n az IBS ponthatárokat:


-ANK gazdálkodás és menedzsment angol nyelven: 260

-ANK gazdálkodás és menedzsment magyar nyelven: 198

-ANK pénzügy és számvitel angol nyelven: 190

2009. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, én is felvi.hu-n néztem, ott 210 pontot írnak.

[link]


(2009-es)

2009. júl. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!