Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi kolikban a lányokn...

Az egyetemi kolikban a lányoknál megy a szemétkedés?

Figyelt kérdés
Esetleg lopás, szobába hányás, mindenki mindenkivel szexelés, meg ilyenek? Mire számíthatok? A koli tényleg "kemény" hely, vagy csak én parázom túl?
2009. júl. 12. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik egyetemről beszélünk? Hallottam már ezt-azt, csak azért..de egyébként én is szeptemberben kezdem az egyetemet, és kolis leszek...én várom. :)
2009. júl. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
én pont egy egyetemi koliban nem feltételeznék ilyesmit. aztán ki tudja.
2009. júl. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam egyetemi koliban és azt tudom mondani, hogy nagyon változó. Van, akinél ez elő nem fordulna, van, akinél meg igen. Ez emberenként változó, nem is egyetemenként. Mindenhol akad ilyen, nem általános, tehát nem mindennapos, de van ilyen. Szóval minden a szobatársaidon fog múlni.
2009. júl. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
én fiú koliból tudok olyat, hogy valakinek részegen, direkt belehánytak az ágyába, hogy bosszantsák, mivel egy meglehetősen, stréber anti szociális egyénről van szó. Szerintem lány koliban azért ilyen nem történik, de a szobatársakon múlik minden.
2009. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!