Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1 év alatt fel tudok készülni...

1 év alatt fel tudok készülni egy középszintű biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam, hogy mérnök informatikai szakra jelenkezem és úgy tanultam, hogy emelt matek és emelt fizika meglegyen, viszont inkább általános orvos szakra jelentkeznék, oda nem kell emelt matek, de kell biológia.
2012. júl. 10. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
fel lehet rá készülni. De emelt biológia és emelt kémia/fizika kell. Azaz két db emelt szintű érettségi jövőévtől!
2012. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenhova két emelt kell?
2012. júl. 10. 13:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát sebaj! Még jó, hogy fizikát tanultam, így egy emelt már meglesz az tuti. Remélem sikerül összehozni a biológiát. Végül is ha ezt nem bírom megcsinálni hogy fogom majd az orvosit bírni...
2012. júl. 10. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, vigyázz mert már emelt kémia/fizika + biológia kell 2013-tól! Az emelt bioszra is fel tudsz készülni, de kezdd el időben, mert egyszerűnek tűnik, de hidd el, meg tudják kavarni az embert, úgyhogy minél többet meg kell tanulni és gyakorolni.. Sok sikert!
2012. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is emelt biosz előtt állok és 1 évem van rá. :D
2012. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is emelt biosz előtt állok..meg kémia.
2012. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Orvosi lesz?

2012. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!